Четверг, 28.03.2024
НА ПЧЕЛЬНИКЕ
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: APITO  
Форум » ФОРУМ Пчелар БЪЛГАРИЯ » Инструмент за пчелар » ДЪРВОДЕЛСКИ МАШИНИ И ПРИСПОСОБЛЕНИЯ (Машини за направата на кошери)
ДЪРВОДЕЛСКИ МАШИНИ И ПРИСПОСОБЛЕНИЯ
APITOДата: Среда, 31.10.2012, 20:54 | Сообщение # 1
Болгария. Plovdiv.
Группа: Модераторы
Сообщений: 457
Статус: Offline
От доста време разбичването на трупите за дъски на кошерите ми беше проблем -на банцига е трудно ,тежеста е голяма дължината също.Отначало се спрях на този метод.
http://youtu.be/c4o_zi7l8DY
но трябва още един човек а жената нещо не е съгласна biggrin та изработих този гатер като идеята взаимствах от един руски клип.

Прикрепления: 7049263.jpg (282.1 Kb)
 
DANДата: Четверг, 01.11.2012, 12:34 | Сообщение # 2
Болгария. Ruse.
Группа: Проверенные
Сообщений: 266
Статус: Offline
Чудесна идея! Много добре направено! Имаш приз за изобретател biggrin
Досега не бях виждал хоризонтален.


Трябва да се учим на пчеларство предимно от пчелите, а не от пчеларите!

Сообщение отредактировал DAN - Четверг, 01.11.2012, 12:36
 
ЗаркоДата: Четверг, 01.11.2012, 12:43 | Сообщение # 3
Болгария. Jambol.
Группа: Проверенные
Сообщений: 206
Статус: Offline
Аз не знам какво не му харесва на жена ти първия метод. Седите си, говорите си и си режете biggrin

Наистина много добре ти се е получил гатера. Евала за направата. Няма да е зле да му направиш едно клипче да го видим в действие.


Простаците са толкова много, а куршумите тоооолкова малко...
 
APITOДата: Пятница, 02.11.2012, 19:28 | Сообщение # 4
Болгария. Plovdiv.
Группа: Модераторы
Сообщений: 457
Статус: Offline
Зарко ще направя и клип но по-късно че от мерак набичих всички трупи за магазини и рамки... biggrin Направи ми впечатление голямата производителност приятели и леснотата с която се бичат трупите-нещо което не може да се сравни с рязането на банцинга-на труп от порядъка на 50 -60 см в диаметър са необходими не повече от 10 минути ,в това време слагам и допълнителните операции по обръщането на дънера.Леснотия си е..и най -важното затворих цикъла.
 
Форум » ФОРУМ Пчелар БЪЛГАРИЯ » Инструмент за пчелар » ДЪРВОДЕЛСКИ МАШИНИ И ПРИСПОСОБЛЕНИЯ (Машини за направата на кошери)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:



Free counters!
Проверка тИЦ и PR
Verification: 4238634e5a51a6dc
Copyright MyCorp © 2024