Суббота, 20.04.2024
НА ПЧЕЛЬНИКЕ
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форума: APITO  
Форум » ФОРУМ Пчелар БЪЛГАРИЯ » Инструмент за пчелар » Електродвигатели за центрофуга
Електродвигатели за центрофуга
APITOДата: Понедельник, 08.07.2013, 15:24 | Сообщение # 31
Болгария. Plovdiv.
Группа: Модераторы
Сообщений: 457
Статус: Offline
Всяко приспособление което облекчава труда на пчеларя е добре.Крайно време е да преустроя моята бабичка (центрофугата biggrin ) на ток че жената като ви чете мненията взе да недоволства,засега не остава време и го планирам за зимата-иначе много ме бива да давам съвети.... biggrin .
 
DANДата: Понедельник, 08.07.2013, 18:12 | Сообщение # 32
Болгария. Ruse.
Группа: Проверенные
Сообщений: 266
Статус: Offline
И аз основно заради жената го направих, защото и беше много трудно. Постоянно се оплакваше, че я заболяват ръцете от въртене. Вярвам и защото тежко се въртеше. Става, но с доста усилия. Преди време се беше счупило рамото на дръжката и аз го скъсих и оттогава въртенето стана по-трудно.

Трябва да се учим на пчеларство предимно от пчелите, а не от пчеларите!
 
APITOДата: Понедельник, 08.07.2013, 19:48 | Сообщение # 33
Болгария. Plovdiv.
Группа: Модераторы
Сообщений: 457
Статус: Offline
Мммда,до всеки един мъж стои една силна жена ...те са ни радостта а е и важно -предлагам колеги някоя от жените ни да си открие тема и там да сподели кое какво и как ..напомням че във  този форум може да се пише всичко с изключение на споменаването на мама и там подобните... biggrin (Това няма да го изтрия а напротив -за мене е важна тема как се справят жените на пчеларите..замисляли ли сте колеги ако жените ви се регистрират тука кво щоу ще стане....Що пък не.. dry
 
ЗаркоДата: Вторник, 09.07.2013, 00:18 | Сообщение # 34
Болгария. Jambol.
Группа: Проверенные
Сообщений: 206
Статус: Offline
Браво, много добре си го направил. Дано да ти върши добра работа. Оборотите как ги регулираш?

Простаците са толкова много, а куршумите тоооолкова малко...
 
DANДата: Вторник, 09.07.2013, 10:44 | Сообщение # 35
Болгария. Ruse.
Группа: Проверенные
Сообщений: 266
Статус: Offline
Върни се на втора страница съобщение номер 16. Там съм го снимал. Оказа се много удобно устройство.

За жените си прав колега ще е весело, ама ще останем без лично пространство. Ще почнат да ни подреждат форума и още куп ограничения%), biggrin :D biggrin


Трябва да се учим на пчеларство предимно от пчелите, а не от пчеларите!

Сообщение отредактировал DAN - Вторник, 09.07.2013, 10:55
 
Форум » ФОРУМ Пчелар БЪЛГАРИЯ » Инструмент за пчелар » Електродвигатели за центрофуга
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:



Free counters!
Проверка тИЦ и PR
Verification: 4238634e5a51a6dc
Copyright MyCorp © 2024